top of page

KAFANIZA TAKILAN BİR ŞEY Mİ VAR?

Aşağıdaki sorulara bir göz atın dilerseniz...

Biz kafanıza takılabilecek şeyleri tahmin etmeye çalıştık, eğer farklı bir sorunuz varsa veya aşağıdaki bilgileri yeterince açık yazamamışsak lütfen sayfanın sonundaki formdan veya ekranın sağ alt köşesindeki chat simgesinden bize ulaşıp sorun, en kısa sürede yanıtlar, başkaları da faydalansın diye soruyu ve cevabı da buraya ekleriz :)

IMG_8426_edited.jpg

İÇERİK HAKKINDA BİRAZ DAHA DETAY VEREBİLİR MİSİNİZ?

İçeriğimizi, Türkiye’de Aykut ve Esra Banguoğlu Oğut tarafından anlatılan, ancak yurt dışında da oldukça yaygın olan bir kişisel gelişim öğretisini baz alıp, farklı destekleyici bilgi ve tekniklerle zenginleştirerek oluşturuyoruz. Workshop katılımcılarının ihtiyaç seviyesi ve enerjisine göre de biçimlendiriyoruz.

Enerjim ve Ben aşağıdaki bölümlerden oluşuyor:

  • Bölüm 1, Enerji ve Çekim Yasası: Enerjimize yeni bir bakış açısı getiriyoruz. Enerjimizi yüksek tutmanın hedeflerimizi gerçekleştirmedeki kritik rolünü ve arkasındaki mantıktan bahsediyoruz. Gün içinde kullanabileceğimiz enerji yükseltme egzersizleri uyguluyoruz. 

  • Bölüm 2, Anda Kalma ve Farkındalık: "An"ın farkında olmanın, hedeflerimize doğru yolculuktaki kritik rolünden bahsediyoruz. Gündelik hayatınızda, endişelendiğinizde, korku hissine kapıldığınızda veya uykunuz kaçtığında uygulayabileceğiniz farklı anda kalma ve yavaşlama taktikleri ve egzersizleri uyguluyoruz. 

  • Bölüm 3, Ego: Egomuz ile tanışıyoruz, hedeflerimizi gerçekleştirirken bize nasıl yardım edebileceğini veya engel olabileceğini anlayıp, onunla iletişim kurarak ilişkimizi istediğimiz noktaya getirebileceğimiz egzersizler uyguluyoruz.

  • Bölüm 4, Enerji Kaçakları: Günlük hayatımızda, kendimizi hasta, yorgun, isteksiz, sıkılmış, çaresiz ve hatta öfkeli hissettiğimizde, esasında enerjimizi nerelere kaptırarak bu noktaya geldiğimizi; bu durumlarda hangi egzersizleri, yaklaşımları ve teknikleri uygulayarak gücümüzü tekrar geri kazanabileceğimizi çalışıyoruz. 

SEANSLAR İNTERAKTİF Mİ, YOKSA SADECE DİNLİYOR MUYUZ?

Seanslar interaktif, yani konu anlatımının yanı sıra, bazı egzersizlerin uygulamasını birlikte yapıyoruz. Paylaşmak isteyenlerle kendi kişisel deneyimlerini konuşuyoruz. Ayrıca soru-cevap kısımları da oluyor.

ONLINE KATILMAK İÇİN NE GEREKİYOR?

Telefon, tablet veya bilgisayarınızdan katılabiliyorsunuz. Internet bağlantınızın olması yeterli. Egzersizleri etkin olarak deneyimleyebilmeniz için, workshop süresince, sakin ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortamda olmanızı öneriyoruz.

WORKSHOP'A HANGİ UYGULAMAYLA KATILIYORUZ?

Bu konuda endüstri standartlarından biri olan Zoom uygulamasını kullanıyoruz. Size gönderdiğimiz mesajdaki bağlantıya tıklayarak, ister telefon/tabletinizden, ister bilgisayarınızdan katılım sağlıyorsunuz. Zoom kullanmak için ayrıca ücret ödemeniz gerekmiyor.

WORKSHOP KAYDINI TEKRAR İZLEYEBİLİYOR MUYUZ?

Evet, workshop'un video kaydını tekrar seyredebileceğiniz bir bağlantı, workshop bitiminden hemen sonra sizle paylaşılıyor. Sadece katılımcılarla paylaşılan bu bağlantıdan, yine bu bağlantıya özel şifre ile giriş yaparak, o seansın video kaydını 1 hafta boyunca dilediğiniz kadar seyredebiliyorsunuz.

WORKSHOP NOTLARINI AYRICA PAYLAŞIYOR MUSUNUZ?

Evet, her hafta, workshop seansı bittikten sonra, sizlerle o haftanın sunumunu paylaşıyoruz.

SEANSLARA KATILAMAZSAK NE OLACAK?

Katılamadığınız seansların video kayıtlarını, seanstan sonraki hafta içinde izleyebilirsiniz. Ayrıca seanslardaki sunumları da sizle paylaşıyor olacağız.

SEVİYE 1 NEDİR? KAÇ SEVİYE VAR?

Seviye 1, 4 bölümden oluşan "Enerjim ve Ben" modülü. 
Seviye 1 tamamlandıktan sonra, enerjinizi hayatınızda arzu ettiğiniz yönde ilerlemek için kullanmaya hazır hale geliyorsunuz. Bu aşamada, seçiminize göre, ister enerjisi yüksek biri olarak hayatın keyfini çıkarıyorsunuz, isterseniz de arzuladığınız spesifik konularda hedef koyarak bu hedefleri gerçekleştirme yolculuğunu birlikte deneyimlediğimiz 2. Seviye workshop'lara devam edebiliyorsunuz.

2. SEVİYE WORKSHOP'LAR NELER?

7 haftalık "Yaratım Ne Ola Ki?" ve 4 haftalık "Frekanslar" workshoplarımızı, 1. seviye Enerjim ve Ben'i tamamlayan katılımcılarla gerçekleştirmekteyiz. Yeni workshoplar da hazırlıyoruz, bizi instagram hesaplarımızdan takip edin :)

TAKSİTLE ÖDEYEBİLİYOR MUYUZ?

Evet, kartınızla ödeme yapmanız durumunda, bankanız tarafından sunulan taksit seçenekleri ile taksit yapabiliyorsunuz.

SERTİFİKA ALDIĞINIZ YAŞAM KOÇLUĞU PROGRAMI HANGİSİ?

Aykut ve Esra Banguoğlu Oğut tarafından verilen "Yaşam Koçluğu Sertifika Programı". 16 aylık bu program 1400 saatten oluşuyor. Bizim programlarımız mezuniyet sonrası kapandı doğal olarak, ancak açılan son programı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bu programa ek olarak, Darel Rutherford, Frederick Dodson, Gurmukh Kaur Khalsa, Sepin İnceer, Cenk Güçbilmez gibi hem dünyada hem de Türkiye'de kişisel gelişimin farklı alanlarında çalışan isimlerden eğitimler aldık.

KOÇLUK SERTİFİKANIZI NE ZAMAN ALDINIZ?

Çiğdem 2018Cenk 2019 mezunu... 

İYİ DE, SİZ KİMSİNİZ?

Çok güzel bir soru :))

Web sitelerimizden ve oradaki sosyal medya hesap bağlantılardan merak ettiklerinizi görebilirsiniz, ancak daha spesifik sorularınız olursa lütfen sayfanın en altındaki forma yazın, cevaplayalım :)

cenkeser.com

cigdemkurtuluseser.com

ARADIĞINIZ BİLGİ YUKARIDA YOK MU?...

Hmm, hemen bakıp dönelim size...

Enerjim ve Ben SSS: Contact
bottom of page