©2020 by Çiğdem Kurtuluş Eser.

KAFANIZA TAKILAN BİR ŞEY Mİ VAR?

Aşağıdaki sorulara bir göz atın dilerseniz...

Biz kafanıza takılabilecek şeyleri tahmin etmeye çalıştık, eğer farklı bir sorunuz varsa veya aşağıdaki bilgileri yeterince açık yazamamışsak lütfen sayfanın sonundaki formdan veya ekranın sağ alt köşesindeki chat simgesinden bize ulaşıp sorun, en kısa sürede yanıtlar, başkaları da faydalansın diye soruyu ve cevabı da buraya ekleriz :)

 

İÇERİK HAKKINDA BİRAZ DAHA DETAY VEREBİLİR MİSİNİZ?

İçeriğimizi, Türkiye’de Aykut ve Esra Banguoğlu Oğut tarafından anlatılan, ancak yurt dışında da oldukça yaygın olan bir kişisel gelişim öğretisini baz alıp, farklı destekleyici bilgi ve tekniklerle zenginleştirerek oluşturuyoruz. Workshop katılımcılarının ihtiyaç seviyesi ve enerjisine göre de biçimlendiriyoruz.

Enerjim ve Ben aşağıdaki bölümlerden oluşuyor:

  • Bölüm 1, Enerji ve Çekim Yasası: Enerjimize yeni bir bakış açısı getiriyoruz. Enerjimizi yüksek tutmanın hedeflerimizi gerçekleştirmedeki kritik rolünü ve arkasındaki mantıktan bahsediyoruz. Gün içinde kullanabileceğimiz enerji yükseltme egzersizleri uyguluyoruz. 

  • Bölüm 2, Anda Kalma ve Farkındalık: "An"ın farkında olmanın, hedeflerimize doğru yolculuktaki kritik rolünden bahsediyoruz. Gündelik hayatınızda, endişelendiğinizde, korku hissine kapıldığınızda veya uykunuz kaçtığında uygulayabileceğiniz farklı anda kalma ve yavaşlama taktikleri ve egzersizleri uyguluyoruz. 

  • Bölüm 3, Ego: Egomuz ile tanışıyoruz, hedeflerimizi gerçekleştirirken bize nasıl yardım edebileceğini veya engel olabileceğini anlayıp, onunla iletişim kurarak ilişkimizi istediğimiz noktaya getirebileceğimiz egzersizler uyguluyoruz.

  • Bölüm 4, Enerji Kaçakları: Günlük hayatımızda, kendimizi hasta, yorgun, isteksiz, sıkılmış, çaresiz ve hatta öfkeli hissettiğimizde, esasında enerjimizi nerelere kaptırarak bu noktaya geldiğimizi; bu durumlarda hangi egzersizleri, yaklaşımları ve teknikleri uygulayarak gücümüzü tekrar geri kazanabileceğimizi çalışıyoruz. 

SEVİYE 1 NEDİR? KAÇ SEVİYE VAR?

Seviye 1, 4 bölümden oluşan "Enerjim ve Ben" modülü. 
Seviye 1 tamamlandıktan sonra, enerjinizi hayatınızda arzu ettiğiniz yönde ilerlemek için kullanmaya hazır hale geliyorsunuz. Bu aşamada, seçiminize göre, ister enerjisi yüksek biri olarak hayatın keyfini çıkarıyorsunuz, isterseniz de arzuladığınız spesifik konularda hedef koyarak bu hedefleri gerçekleştirme yolculuğunu birlikte deneyimlediğimiz 2. Seviye workshop'lara devam edebiliyorsunuz.

SEANSLAR İNTERAKTİF Mİ, YOKSA SADECE DİNLİYOR MUYUZ?

Seanslar interaktif, yani konu anlatımının yanı sıra, bazı egzersizlerin uygulamasını birlikte yapıyoruz. Paylaşmak isteyenlerle kendi kişisel deneyimlerini konuşuyoruz. Ayrıca soru-cevap kısımları da oluyor.

SERTİFİKA ALDIĞINIZ YAŞAM KOÇLUĞU PROGRAMI HANGİSİ?

Aykut ve Esra Banguoğlu Oğut tarafından verilen "Yaşam Koçluğu Sertifika Programı". 16 aylık bu program 1400 saatten oluşuyor. Bizim programlarımız mezuniyet sonrası kapandı doğal olarak, ancak açılan son programı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

NE ZAMAN SERTİFİKA ALDINIZ?

Çiğdem 2018Cenk 2019 mezunu... 

İYİ DE, SİZ KİMSİNİZ?

Çok güzel bir soru :))

Web sitelerimizden ve oradaki sosyal medya hesap bağlantılardan merak ettiklerinizi görebilirsiniz, ancak daha spesifik sorularınız olursa lütfen sayfanın en altındaki forma yazın, cevaplayalım :)

cenkeser.com

cigdemkurtuluseser.com

KUNDALİNİ YOGA NEDİR?

Kundalini Yoga, farkındalık, bilinç ve ruhsal gücü geliştirmek için vücudumuzdaki sinir sistemi, salgı bezleri, zihin ve çakraları hedefleyen kriya, nefes ve meditasyon tekniklerini içerir. «Farkındalık Yogası» olarak da bilinir, zihin, beden ve ruh arasındaki ilişkiyi sağlar.

KİŞİSEL GELİŞİMİ NEDEN YOGA İLE DESTEKLİYORUZ?

Kundalini Yoga, bedeniniz üzerinde bir çok noktayı uyararak aktive ediyor, böylelikle enerjinizi yükselterek kişisel gelişiminize kanalize edebiliyor, aynı zamanda da sezgilerinizi kuvvetlendirerek etrafınızdaki fırsatları daha rahat görebiliyor ve ilerlemenizi hızlandırabiliyorsunuz.

YOGA İÇİN YANIMA NE ALMAM LAZIM?

Rahat kıyafetlerinizle gelmeniz yeterli. Merkezimizde mat, yastık, örtü ve destek koltukları var.

 
 

ARADIĞINIZ BİLGİ YUKARIDA YOK MU?...