top of page
Etkinlikler

10 BEDEN

10 BEDEN.png

Meditasyon Destekli Kişisel Gelişim Workshop

Tantrik Numeroloji, doğum tarihinden yaptığı hesaplamalarla, kişinin, güçlü ve geliştirmesi gereken yönlerini fark etmesini sağlar.

Bu farkındalıklar, Kundalini Yoga teknolojisinin 10 Beden tanımı ile birleştirilerek, kişinin, gelişmesi gereken yönlerini geliştirmesi, güçlü yönlerini ise daha etkin kullanması için; Kundalini Yoga meditasyonları ve mantraları önerilir.

Bu workshopta, tantrik numeroloji sayılarınızı hesaplıyoruz ve hangi bedenler üzerinde çalışmanız gerektiğini belirliyoruz.

Başlangıç: 20 Mayıs 2021

GÜCÜMÜZ ÖZÜMÜZDE

gücümüz özümüzde.png

Meditasyon Destekli Kişisel Gelişim Workshop

Gücümüz Özümüzde Workshop’un bu yeni formatında,⁣ ilk 3 çakra üzerinde çalışarak, özümüzdeki gücü fark ediyoruz.
Gücümüzü verdiğimiz kavramlar ve kişilerden geri alarak, içimizdeki çocuğun ebeveyni oluyoruz ve yetişkin kimliğimiz ile tanışıyoruz.

Format, önce bilgi, sonra meditasyon şeklinde.

4 hafta boyunca 1,5 saat zoom üzerinden bir araya geliyoruz.

İlk saatte, o haftanın konusunu teorik olarak çalıyoruz. Son yarım saatte ise, konuyla ilgili Kundalini Yoga Egzersizleri, mudraları ve meditasyonları birlikte yapıyoruz. 

Başlangıç: 25 Mart 2021

ÇAKRALAR

WhatsApp Image 2021-05-27 at 23.33.08.jp

Meditasyon Destekli Kişisel Gelişim Workshop

Bu workshopta, Kundalini Yoga öğretisindeki çakra sistemi ile, yaşam koçluğu yaparken uyguladığım kişisel gelişim bilgilerini, yaratım sürecinde birleştirdim.⁣
8 hafta boyunca 1,5 saat Zoom üzerinden bir araya geliyoruz. ⁣⁣
Çakraların yaratım süreci ile olan ilişkisini, her hafta bir çakra üzerinden giderek çalışıyoruz.⁣
Önce bilgi paylaşımı, sonra o çakrayı geliştirmeye yardımcı olacak egzersiz, mudra, ve mantralarla, meditasyonları birlikte yapıyoruz.⁣
Ayrıca egzersizleri ve meditasyonları video haline getirip, katılımcılarla paylaşıyorum.

Başlangıç: 2 Kasım 2020

2. Tekrar: 4 Ocak 2021

3. Tekrar: 28 Ocak 2021

4. Tekrar: 5 Nisan 2021

5. Tekrar: 27 Eylül 2021

2B2D

2B2D-logo-final-03.png

Bolluk Bereket Workshop

 

Bu workshop'ta, verdiğimiz çeşitli kişisel gelişim workshop'ları ve gerçekleştirdiğimiz çok sayıda koçluk seansından ortaya çıkan rafine bilgi, teknik ve egzersizlerle zenginleştirdiğimiz bir bolluk yaklaşımının, gerçek hayatta nasıl çalıştığına bir kez daha şahit olduk. Katılımcılarımızın ulaştıkları yeni bolluk ve bereket seviyesi hem bize hem de diğer katılımcılara ilham oldu.⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣
Tüm katılımcılarımız, bu workshop sonunda edindikleri, kendilerine özel bir "Bereket Yol Haritası" ile bolluk ve bereket seviyelerini arttırmaya devam ediyorlar.⁣⁣⁣⁣

Başlangıç: 2 Haziran 2020

2. Tekrar: 29 Eylül 2020

GÜCÜMÜZ ÖZÜMÜZDE

GücümüzÖzümüzde.jpg

Meditasyon Destekli Kişisel Gelişim Workshop

Antropoloji, psikoloji ve davranış bilimi kaynaklı bilgilerin eşliğinde, katılımcılarımızın kendi içlerine yaptıkları keşif yolculuğu ile birleştirilmiş bu workshopta, her hafta 2 saatlik çalışmanın yaklaşık yarım saatini konu ile ilgili meditasyonlara ayırdık.

Bir yetişkin olarak kendi gücümüzü elimize almamızı amaçlayan bu workshop sonunda, katılımcılarımız, yetişkin kimlikleri ile tanışarak, güçlerini, verdikleri kavramlar ve kişilerden geri alarak özlerinde toplamanın ve içlerindeki çocuğun ebeveyni olmanın yöntemlerini deneyimlediler.

Başlangıç: 2 Kasım 2020

2. Tekrar: 4 Ocak 2021

3. Tekrar: 28 Ocak 2021

4. Tekrar: 5 Nisan 2021

FREKANSLAR

Frekanslar.jpeg

Kişisel Gelişim Workshop

Frekanslar, ya da "Duygusal Bilinç Seviyeleri", bir çok öğretide ve davranış biliminde yer alan bir duygu skalası. Bu workshop'ta, bu derin konuya bir giriş yaparak kendimizi, çevremizdeki insanları, olayları, nesneleri bu yepyeni bakış açısıyla görebilmeye adım atıyoruz. Farklı seviyelerdeki frekans gruplarını ve bunların arasındaki yolculuğu örneklerle çalışıyoruz. Hangi duygumuza izin verdiğimizde, hangi bilinç seviyesine çıkabileceğimizi fark etmek, duygularımızın zenginliğinin bize sunduklarını da daha rahat anlamamızı sağlıyor.

Başlangıç:  Nisan 2020

2. Tekrar: 22 Aralık 2020

YARATIM

NE OLA Kİ?

Yaratım.jpg

Kişisel Gelişim Programı

Workshop'umuza hep birlikte hedef koyarak başladık. Hedefin konması ile ilgili süreçten itibaren, gerçekleşmesine kadar olan adımları katılımcılarla birlikte deneyimledik. Bu süreçte karşımıza çıkan zorlukların kaynağını fark etmeyi kolaylaştıracak teknikler ve yaklaşımlar çalıştık. Farkındalıklarımız arttıkça, yeni yaklaşımlarla, zorlukların kaynaklarını tekrar çerçeveleyip kolaylık haline dönüştürerek, hedefe doğru olan yolculukta hep birlikte ilerledik. 7 haftalık bu workshop, arzuladıklarımızı gerçekleştirmenin, her zaman çalışan yöntemleri üzerine oldu.

Başlangıç: Şubat 2020

Detay Bilgi...

ENERJİM ve BEN

Enerjim-ve-Ben_logo.png

Kundalini Yoga Destekli Kişisel Gelişim Programı

Bu Workshop'ta önce 90 dakika boyunca Kundalini Yoga yaparak enerjimizi yükseltiyoruz. Ardından 90 dakikalık kişisel gelişim kısmında, kahve ve çaylarımız eşliğinde, o haftanın konularını çalışıyoruz ve enerjimizi yükseltmek, anda kalmak, egomuz ile tanışmak için kolaylıkla yapabileceğimiz egzersizleri karşılıklı deneyimliyoruz.

Bu workshop'u online yaptığımızda, sadece kişisel gelişim kısmını çalışıyoruz. İçerik ve süresini, kurum veya kişilerin ihtiyaçlarına göre şekillendirebiliyoruz.

bottom of page