top of page
Ego Nedir

ENERJİM VE BEN

Online Kişisel Gelişim Workshop

Hedeflerinizi gerçekleştirme yolculuğunuzda, ihtiyacınız olacak enerjiyi nasıl elde edersiniz?
"Enerjim ve Ben" workshop'unda, kişisel gelişimin temel kavramlarını, enerjinizi fark etmek ve yüksek olmasını sağlamak için farklı yaklaşım, egzersiz ve tekniklerle birleştirdik.

Biz,

Çiğdem & Cenk,

kendi kişisel gelişim yolculuğumuzda, yaşayarak öğrendiklerimizi,

koçluk yaptığımız danışanlardan edindiğimiz tecrübeyi,

Darel Rutherford, Frederick Dodson, Sepin İnceer, Cenk Güçbilmez, Seda Bağcan gibi koç ve eğitmenlerle yaptığımız çalışmaları,

Aykut ve Esra Banguoğlu Oğut tarafından verilen

16 ay/1400 saatlik yaşam koçluğu sertifika programında aldığımız yoğun eğitimle birleştirerek,

hayatında ilerlemek isteyenlere rehberlik etmek üzere bir araya getirdik...

BU WORKSHOP'TA NELER VAR?

Bu workshop, hedeflerinize ulaşma yolculuğunda, ilk önemli farkındalığınız, enerjiniz üzerine...

"Enerjim ve Ben"

Başlarken; kendinizi yorgun, güçsüz, hasta, edilgen ve savunmasız hissettiğiniz anların kök nedenini bulmanın yollarından bahsediyoruz. Bu kök nedenleri bulmayı kolaylaştıran, hızlandıran ve etkin kılan teknikler, bakış açıları ve egzersizler ile ilerliyoruz.


​Enerjinizi fark edip onunla kendinizi, evde, işte, ilişkilerinizde, daha da önemlisi kendi içinizde güçlü hissetmenize doğru yolculuğu başlatıyoruz.

Anda kalma ve farkındalık ile kendinizi daha güçlü hissetme, sezgilerinizi açma ve daha önce görmediğiniz fırsatları görmeye başlamanın yolları ve egzersizlerini birlikte deneyimliyoruz.

Ego'nuz ile tanışma, onunla olan ilişkinizi geliştirme ve enerjinizi yükseltmede size yardım etmesini sağlama taktikleri ve egzersizlerini çalışıyoruz.

Bu yoğun workshop deneyimini yaşadıktan sonra, yeni güçlü hali ile hizalı ve mutlu olup ilerlemek isteyenlerle Seviye 2 workshop'larında da buluşuyoruz...

Peki workshop'ta tam olarak hangi konulardan bahsedeceğiz?

  • Bölüm 1: Enerji ve Çekim Yasası

  • Bölüm 2: Anda Kalma ve Farkındalık 

  • Bölüm 3: Ego

  • Bölüm 4: Enerji Kaçakları

KATILIMCILAR NE DEDİLER?

2020 Ocak ayından beri açılan workshoplara katılanlardan dinleyin...

Farkındalığımın arttığı ve kendime vakit ayırabildiğim çok güzel 3 saat geçiriyorum 4 haftadır. Benim için çok faydalı oldu. Herkese tavsiye ediyorum…

İnci Sakarya
Bilgi Teknolojileri Portföy ve Program Yöneticisi,
İstanbul

Ben buraya gelmeden önce Çiğdem’i tanıdığım için ona çok güveniyordum, ve güvenerek başladım. Benim için çok değişik bir kaç hafta geçti. Farkındalığım son derece arttı. Olaylara bambaşka bakıyorum, ve bu insanlarla olan ilişkilerimi de düzeltmeme yardımcı oldu. O nedenle kendisine ve Cenk’e şükürlerimi iletiyorum, onlarla olduğum için.

Tülcen Şen
Bilgi Teknolojileri Proje Yöneticisi ve Agile Coach,
İstanbul

Ben burada olduğum için çok mutluyum. Gerçekten, burada geçirdiğim şu son 3 hafta boyunca, kendi adıma bir çok “yeni” şeyi, farklı şeyleri öğrenmiş olduğumu düşünüyorum. İyi ki geldim. Çok teşekkür ediyorum…

Selma Alp
Bilgi Teknolojileri Uygulama Geliştirme Yöneticisi,
İstanbul

Enerjim ve Ben Online: Testimonials
Göksun.jpeg

İnsanın kendiyle olan yolculuğu hiç bitmeyen bir serüven ve bu serüvene başlamak için “Enerjim ve Ben” çok güzel bir fırsat. Farkındalığımın arttığı ve enerjimin yükseldiğini an be an hissettiğim çok güzel bir workshop oldu benim için. Özellikle Çiğdem ve Cenk'in samimiyeti ve içtenliği için çok teşekkür ederim. Çevremdeki herkese gözü kapalı öneririm.

Göksun Batu Avcı
İnsan Kaynakları Profesyoneli,
İstanbul

Calm Sea

"Enerjim ve Ben" atölyesine katılmadan önce, benzer kavramları içeren kitaplar okumuş, çok uzun ve derinlemesine olmasa da, bu konularla ilgili kafa yormuştum. Ancak bu teknikleri, hayatımda daha iyi olmasını istediğim konularda pek de uygulayamamıştım. Cenk ile Çiğdem, konuları çok özet, samimi ve hayata geçirmesi oldukça kolay bir şekilde anlatıyorlar. Her gün bir adımla, yaşamak istediğimiz hayata, o hep ulaşmak isteyip ertelediğimiz hedefimize varmamız  için çok anlaşılabilir, kullanılabilir metotlar paylaşıyorlar. Haftada bir, her hafta üzerine koyarak ilerlemek, bir seferde tüm bilgileri alıp sonra günlük hayatına dönmekten çok daha etkili. Zira büyük bir heyecanla aldığımız bilgileri, rutin hayatımıza döndüğümüzde bir kenara koymak ne yazık ki çok kolay oluyor. Daha güzel bir hayat için açık fikirli olmaya hazırsanız, kendinizi daha iyi tanımak istiyorsanız, enerjinizi kendiniz için nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız bu seminere bir şans verin derim. 

Deniz Güler Şahin
Teknoloji Sektörü-Yönetici-Anne,
İstanbul

Pınar.jpeg

Bu Workshop sayesinde, kendim ile ilgili fark edemediğim bir çok engelimi fark ettim. Enerjimi daha iyi gözlemlemeyi , bilinçli bir şekilde yükseltmeyi öğrendim. Örneğin günümün önemli bir kısmı yolda geçiyor. Yolda düşüncelerimin farkında olarak, güzel müzikler eşliğinde çok daha hafif ve neşeli seyahat ediyorum. 
Katıldığım diğer workshoplardan farklı olarak, bilgiler çok daha yalın ve anlaşılır şekildeydi. Örneklerle öyle bir destekleniyor ki bilgi beyne yerleşiyor. Grup şeklinde, bir çok katılımcıyla birlikte olmak ve onların soruları ve fark ettikleri sayesinde bu eğitim daha da zenginleşti. Bence bu sistem bir kitap okumak yada bir video seyretmekten çok daha etkili ve canlı. Karantinamı bir hediyeye dönüştürdüğünüz için teşekkür ederim.

Pınar G.
Muhasebe ve Finansman Müdürü,
İzmir

STAmsterdam.jpg

Bu Workshop’a katılmadan önce, her ne kadar bu konular hakkında bir şeyler biliyor olduğumu düşünsem de, Çiğdem ve Cenk’in farklı bakış açıları ve örnekleriyle, kesinlikle bilgilerimi ölümsüzleştirdim :) Öncelikle, bir grupla bu bilgileri öğrenmek, hem interaktif olması, hem de farklı deneyimleri gözlemlemek açısından çok çok faydalı oldu! Ayrıca, bu Workshop'un en büyük yararı, bu bilgileri pratiğe dönüştürmenizde yardımcı olması. Böylece, enerjinizi anında değiştirmenin sizin elinizde olduğunuzu görüyorsunuz. Yol göstericiliği için Çiğdem ve Cenk'e teşekkür ederim!

Ş. T.
İnsan Kaynakları Profesyoneli,
Amsterdam

Gözde.jpg

Enerjim ve Ben workshop’u, kişisel gelişim konularına çok çok uzak olan bir kişi olarak bana, bunun esasında bir "kendini görme" ve "kendinin farkında olma" serüveni olduğunu öğreten çok yararlı bir yolculuk yaşattı. Çiğdem ve Cenk bilgi yönünden çok zengin ve yoğun bir programı hem eğlenceli hem de günlük hayatta kendi kendimize uygulayabileceğimiz çok çeşitli egzersizlerle renklendirerek sunuyorlar. Einstein’ın “hayat bir oyuna benzer” sözüne paralel, bu workshop’ta öğrendiklerimi oyun oynar gibi hayatıma adapte etmek inanılmaz zevkliydi, hâlâ da öyle… Çiğdem ve Cenk liderliğinde çıkılan bu yolculuğu kendini keşfetmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.


Gözde Damla Çitler
İhale Yöneticisi ve Akademisyen,
Brüksel

MineKIstanbul.jpg

Kişisel gelişim konularına 5-6 yıl önce merak sarıp çok sayıda kitap okuyup, sonrasında iş hayatı ve ev koşuşturmacası içinde kendime ve bu konulara pek vakit ayıramamıştım. Bu workshop benim için, eski bilgilerimi de hatırlamamı sağlayan inanılmaz güzel bir özet oldu. Çiğdem ve Cenk'in anlattığı örnekler ve pratik teknikler de, bütün bu bilgileri günlük hayatıma nasıl uygulayıp gün içindeki enerjimi yönetebileceğimi anlamamı sağladı. Kişisel farkındalığını arttırıp, neyi neden yaptığını anlayarak hayatında değişimler yaratmak isteyen, yani hayatının dümenini kendi ellerine almak isteyen herkese bu Workshop'u tavsiye ediyorum.

Mine K.
Endüstri Mühendisi,
İstanbul

Enerjim ve Ben Online: Testimonials

GÜZEL GÖRÜNÜYOR, AMA?

Sizi anlıyoruz, inanın biz de kendimize yatırım yaparken defalarca "Acaba?" dedik.

Samimi bir öneri: İçinize sinmeden kayıt olmayın!

Sezgilerimiz her zaman en değerli rehberimizdir.


Ancak çoğu zaman, hayatımız boyunca bizi hayatta ve kendince güvende tutmaya çalışan "ego"muzun sesi bu sezgileri bastırır. 

Ego, tüm iyi niyetiyle değişimin önünde durmaya çalışır, ve eğer şu anda kafanızın içinde bir ses, "kişisel gelişim de  ne, ne gerek var, bir sonrakine gidersin, kitapları okuyarak da yaparsın, workshop da neymiş, vıdı vıdı vıdı" diye konuşuyorsa,

Tebrikler! bunu kutlayın, çünkü gerçekten bir değişimin eşiğindesiniz ki egonuz aktive olmuş, tepki veriyor.

Ve derin bir nefes alıp, 10 saniye içinizde tutarak sezginizi dinleyin. - o vıdı vıdı yapmaz, bir şey söylemez, sadece kalbinizde hisseder ve karar verirsiniz.


Şimdi sezginizin size söylediğini yapın, ne olursa olsun kazanacaksınız! 

Enerjim-ve-Ben_logo.png

WORKSHOP PROGRAMIMIZ

Yeni workshoplarımızı açtıkça sosyal medyadan duyuruyor olacağız, bizi takip edin :)

Enerjim ve Ben Online: Headliner
bottom of page