top of page
20200201_120958_edited_edited_edited_edi

KUNDALİNİ YOGA WORKSHOP

Haftalık Kundalini Yoga Workshop

Yaşanmakta olan salgın nedeniyle alınan önlemler çerçevesinde, bu workshop'lara bir süre ara verdik... 

Haftalık düzenli Online Kundalini Yoga Workshop sürüyor.

Online Kundalini Yoga Workshop için tıklayın

BU WORKSHOP KİMLER İÇİN?

Bu workshop, Kundalini Yoga'yı ve kristal ses çanağı eşliğinde Kundalini Yoga meditasyonunu deneyimlemek isteyen herkese açık ve her seviyeye uygun.


Daha önce hiç yoga yapmamış olsanız bile bu workshop'larda vücudunuzdaki Kundalini Enerjisi'ni aktive etmeniz mümkün.


Kısacası, Kundalini Yoga Workshop, kendi dönüşümünü yoga ile desteklemeye karar vermiş herkes için...

KUNDALİNİ YOGA WORKSHOP'TA NE VAR?

Her workshop'a, özel olarak seçilmiş Kundalini Yoga setleriyle başlıyoruz. Bu setlerin içerdiği, beynimiz ve bedenimizdeki belli salgı bezlerini hedefleyerek aktive eden fiziksel aktiviteler, nefes teknikleri, mantra ve meditasyonlarla, kendimizi farkındalık ve gelişim için müthiş bir kıvama getiriyoruz.

O günün Kundalini Yoga setlerini, kristal çanağın ses banyosu eşliğinde tamamlıyoruz. 

NEDEN KUNDALİNİ YOGA?

Vücudumuzu "anda olma" haline getiren, sezgilerimize odaklanmamızı ve fark etmediğimiz bir çok şeyi fark etmemizi sağlayan, bu suretle farkındalığımızı yükselten ve kararlarımızı değiştirme gücümüzü hissettiren bir çok meditasyon, nefes tekniği ve alternatif yöntem bulunmakta.

Kundalini Yoga, farkındalık, bilinç ve ruhsal gücü geliştirmek için vücudumuzdaki sinir sistemi, salgı bezleri, zihin ve çakraları hedefleyen kriya, nefes ve meditasyon tekniklerini aynı anda içerdiğinden, diğer yöntemlerden ayrışıyor. 

Kundalini Yoga'da, ses (mantra), hareket (kriya) ve nefes (prana) aynı anda birbirlerini destekleyecek şekilde kullanıldığı için, istenen etki çok daha hızlı sağlanıyor.

Kökeni 3000 yıl öncesine dayanan Kundalini Yoga, «Farkındalık Yogası» olarak da biliniyor. Zihin, beden ve ruh arasındaki ilişkiyi sağlıyor.


Kundalini Yoga, bedeniniz üzerinde bir çok noktayı uyararak aktive ediyor. Böylelikle aktive ettiği Kundalini Enerjisi"ni kişisel hedeflerinize kanalize edebiliyor ve ilerlemenizi hızlandırabiliyorsunuz.

bottom of page